מאפים ומלוחים

אם ברצונכם להפיק אירוע אלגנטי עם אוכל חלבי מעולה, עליכם לכלול בכיבוד סוגי מנות שונים. 

מגשי האירוח של נוגטין מציעים, בין היתר, מגוון מאפים ומנות מלוחות כמו לזניה, פוקצ'ות, מאפי בוקר מלוחים ומתוקים, מיני-פיצות אישיות ולחמי מחמצת טריים. לצידם אפשר להוסיף מגשי ירקות אנטיפסטי, שיפודי סלמון, פלטות ירקות טריים, סלטים עשירים ועוד.

עניין האוכל מעסיק רבות את כל מי שצריך לארגן אירוע, ומגשי אירוח הם לא רק הטרנד הלוהט של עולם האוכל אלא הפתרון הטוב ביותר שיש לנושא הכיבוד. מגשי האירוח מגיעים טריים ומוכנים להגשה, במגוון גדול של מנות, וכל שנשאר הוא לאכול וליהנות, מבלי להתעסק עם שירותי הסעדה, ומבלי לשבור את הראש לגבי סוגי המנות שיקלעו לטעם הרחב ביותר. כל אחד יכול לקחת את מה שהוא אוהב, ולהיות מרוצה.

 

התצוגה המוקפדת

המראה של האוכל המוגש באירועים חשוב לא פחות מאיכות האוכל עצמו והאוכל של נוגטין מוגש בצורה האלגנטית ביותר האפשרית, כשהאוכל מסודר על המגשים בצורה מוקפדת. האמרה "לאכול עם העיניים" מעולם לא הייתה נכונה יותר.

מגשי האירוח של נוגטין הם שחקן משנה באירוע שלכם, אך כמו כל שחקן משנה, הוא חייב לעשות עבודה מדויקת ביותר כדי לתמוך בשחקן הראשי. בנוגטין משקיעים בכל פרט ופרט, החל מטריות חומרי הגלם ואיכותם, דרך טעמו המשובח של האוכל המוגש, וכלה בצורת ההגשה, שחייבת להיות האסתטית ביותר שאפשר כדי לעזור לכם להפיק את האירוע המוצלח ביותר.

 

למידע והזמנות השאירו פרטיכם כאן ונשוב אליכם בהקדם

x
x