מגשי עוגות ועוגיות

אין אירוע בלי כיבוד, ואפילו כאשר עורכים אירוע צנוע שיש בו כיבוד קל בלבד, מקומם של מגשי העוגות והעוגיות אינו נפקד ותמיד שמור להם מקום שלכבוד. אפשר להסתפק בעוגות קנויות באריזה, אבל רצוי תמיד להשקיע קצת יותר, כדי שיישאר לאורחים ומשתתפי האירוע טעם טוב בפה, ודיעה טובה עליכם.

 

אפייה בטוב טעם

כדי להשקיע, אין צורך להתפרע ולהזמין עוגות מפוארות על קומות. ממש לא. קונדיטוריית נוגטין מציעה מגשי עוגות ועוגיות לאירוח, המכילים מכל טוב:
קוביות בראוניז משוקולד בלגי איכותי בשיבוץ אגוזי מלך, עוגות שמרים במגוון טעמים, עוגות בחושות עשירות במגוון טעמים, מגוון עוגיות משובחות בעבודת יד, מגש עוגיות אלפחורס קלאסיות בעבודת יד, עוגות שמרים נימוחות פרוסות על מגש מהודר.

מגשי העוגות והעוגיות שלנו מגיעים כשהם מוכנים להגשה, ארוזים היטב, ומונחים על מגשים מהודרים, שניתן פשוט לזרוק בסיום השימוש. כל מה שנישאר לכם הוא להגיש, לצפות באורחים שלכם נהנים מהמראה ומהטעם ולקצור את המחמאות.

הסתייעות במגשי האירוח של נוגטין, לארוחה מלאה או לכיבוד קל, פותרים אותך מהדאגה לכיבוד, ומבטיחים מזון בריא, טרי וטעים להפליא, המוגש בצורה אסתטית, אלגנטית ויוקרתית, המתאים לכל אירוע, קטן או גדול, עסקי או משפחתי.

 

 

 

 

למידע והזמנות השאירו פרטיכם כאן ונשוב אליכם בהקדם

x
x