עוגות יומולדת

עוגות יומולדת | נוגטיןלקראת כל חגיגת יומולדת, ישנה רשימה ארוכה של משימות הכנה: להזמין את כל האורחים ולוודא את הגעתם, להכין את האוכל ואת הכיבוד של המסיבה, לבחור את מתנת יום-ההולדת ולעטוף אותה עם סרט, לקנות בלונים ופרחים, לקשט את הבית, לקנות נרות יומולדת וזיקוקים, לסדר את השולחן, לבחור מה ללבוש... והרשימה עוד ארוכה... ניתן כמעט לשכוח את הדבר שכולם יחכו לו, ובמיוחד ילד או ילדת היומולדת – עוגת יומולדת מקושטת עם נרות דולקים!

 

כולנו זוכרים את עוגות יום ההולדת שלנו, החל מעוגות השוקולד המקושטות בסוכריות צבעוניות שהכינו לנו כשהיינו ילדים ועד לעוגות "בוגרות יותר"', כמו עוגות מוס מעודנות, שלמרות שכבר גדלנו בכמה שנים, כנראה שהעוגות שלנו ימשיכו לכלול שוקולד למרות הכל. עוגות יומולדת הן חלום והן בהחלט צריכות להיראות כך, לקדש את היום המיוחד של כל אחד מאיתנו, להפוך אותו לחגיגי אפילו יותר ממה שחשבנו ולהעלות על פנינו חיוך רחב, כזה שיש רק ביומולדת.

 

המון סוגים של עוגות יומולדת

 לאורך השנים, המגוון של עוגות יומולדת התרחב הרבה מעבר לעוגות שוקולד עם סוכריות. כיום עוגות כאלו יוכלו להיות עוגות המתנשאות לגובה של מספר קומות, עוגות בצורה של מגרש כדורגל עם קצפת ירוקה המדמה את הדשא, יכולות להיות גם דמויות צבעוניות העשויות מבצק סוכר והטרנד האחרון, שבהחלט הוכיח את עצמו – קאפקייקס אישיים מקושטים במגוון קצפות וקישוטים. אצלנו בקונדיטוריה יש עוגות יומולדת שמתאימות לכל אופי ואישיות, שישמחו את כולם ביום המיוחד שלהם כדי שיום זה יחקק בזיכרונם כאחד מהימים השמחים שהם חוו בחייהם.

 

התאמת עוגת היומולדת יחד איתכם

אתם מוזמנים להגיע לקונדיטוריית נוגטין, בערך כשבועיים לפני חגיגת היומולדת, כדי להתייעץ יחד איתנו על סוג העוגה שתרצו עד שנבחר ביחד את העוגה המושלמת עבור יום ההולדת. אנחנו מבינים עד כמה אתם רוצים לוודא שהכל יהיה מושלם ביום הזה, לכן אתם יכולים לסמוך עלינו שנכין עבורכם את העוגה באופן הטוב ביותר כדי שלפחות דבר אחד מרשימת ההכנה ימחק, כדי שתוכלו להתרכז בשאר הדברים וליהנות ביחד עם כל האורחים מהחגיגה, ולבסוף, כמובן גם מהעוגה.

למידע והזמנות השאירו פרטיכם כאן ונשוב אליכם בהקדם

x
x