צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
לחמים ומטבלים

אם אתם עורכים אירוע עם כיבוד חלבי, חייב להיות בו מקום של כבוד למגשי גבינות ומטבלים, שהולכים מצוין עם לחמי מחמצת איכותיים, וממש לא חייבים לחכות לשבועות בשביל זה. מגש יפהפה ומרהיב עם גבינות איכותיות המסודרות באלגנטיות על מגש כסוף ומהודר המכיל את מיטב הגבינות, גורף תמיד קריאות התפעלות ומתחסל במהירות.

 

מגשי אירוח חלביים לאירועים, מפגשים או ישיבות

לא משנה אם מדובר בארגון אירוע צנוע במשרד או בהפקת כנס רב משתתפים, סוגיית הכיבוד אינה חייבת להיות עוד מטלה מסובכת שעליכם להפוך ללוליינים כדי לקיימה. אפשר להזמין מגשי אירוח מוכנים, לבחור מהתפריט או לסמוך על החברה המספקת שתרכיב לכם תפריט מלא, ולקבל את כל האוכל כשהוא מסודר בצורה אלגנטית ויוקרתית על מגשים. לכם נשאר רק לאכול, ליהנות ולדאוג לאווירה.

לא משנה מהו סוג האירוע ומה היקפו, איכות הכיבוד המוגש תמיד חשובה, ועידן הבורקסים התעשייתיים פס מן העולם, תודה לאל. מגש גבינות איכותיות ומטבלים שונים, לצד מגשי סלמון וירקות, לחמי מחמצת, קישים, פסטות ועוד, ייתנו בכל אירוע הרגשה של יוקרה והשקעה, וישאירו את המשתתפים מרוצים ואסירי תודה. מילת המפתח היא איכות, וחובה להשקיע באוכל באמת איכותי, העשוי ממיטב חומרי הגלם, שיסופק על ידי חברה אמינה ומקצועית.

פלטת הגבינות המושלמת כוללת קממבר, כדורי גבינת שמנת סמיכה ואיכותית בציפויים שונים, גבינה מעושנת, גבינה צפתית, וגבינה צהובה. בהתאם למבחר ולטעם האישי, כל אחד יוכל למצוא את הגבינה האהובה עליו וליהנות ממנה, או לטעום ולאכול מכל הגבינות כולן.

לחמי המחמצת שלנו כוללים לחמים ללא שמרים, במגוון טעמים: אגוזים, צימוקים ואגוזים, זיתי קלמטה, שיפון, מחמצת קל,  חמניות ועוד.

המטבלים כולם עשויים לפי מתכונים שנבחרו בקפידה וזה ניכר בטעמם.

  להזמנות טלפנו: 03-9342936