צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
מגשי אירוח חלבי לאירועים עסקיים ופרטיים

מגשי אירוח חלבי לאירועים עסקיים ופרטיים

מגשי אירוח חלבי לאירועים ועסקים

כל מי שערך לאחרונה אירוע, עסקי או פרטי, יודע כי מגשי אירוח חלבי הם פתרון מצוין לכל אירוע מכל סוג ובכל היקף, החל מהרמת כוסית וכלה בבר מצווה. כיבוד חלבי קל וטעים מבטיח אירוע מוצלח קולינרית, בעיקר אם מקפידים על הזמנת הכיבוד מבית עסק מקצועי שיש לו מוניטין בתחום המזון. מומחי רשת נוגטין, המובילים במגשי אירוח במרכז, נותנים כמה נקודות למחשבה על כיבוד לאירוע.

 

שלושה יתרונות בולטים

בהזמנת כיבוד חלבי לאירוע יש שלושה יתרונות בולטים:

  • המגוון העצום של המנות מהן אפשר לבחור והתפריט העשיר שאפשר להרכיב. אוכל חלבי הוא אוכל מגוון וטעים והמבחר תמיד יהיה גדול. תוכלו לבנות תפריט עשיר ומגוון או להביא לאירוע עצמו את המבחר שבמבחר מתוך מגוון המנות האפשרי. 
  • אוכל חלבי הוא קל יותר על הקיבה מאשר אוכל בשרי. כיבוד חלבי יבטיח אורחים קלילים יותר שאינם עייפים אחרי האוכל. 
  • היתרון השלישי הבולט של מגשי אירוח חלבי הוא המחמאות שתקבלו על האוכל בסוף האירוע. מכיוון שלאוכל חלק מכובד בקביעת הרושם של המוזמנים מהאירוע ומהזכרון שיישאר אצלם, זה אינו עניין של מה בכך. 

לבחור ולברור

למרות כל האמור לעיל, ואולי לאור כל האמור לעיל, חשוב לומר שלא כל כיבוד חלבי יהיה מעולה ויש לבחור היטב את ספק הכיבוד. ההמלצה החד-משמעית היא להזמין כיבוד מחברה מקצועית ומהימנה שיש לה ניסיון רב ככל האפשר בתחום המזון, ורצוי חברה שיש לה מוניטין בתחום. בחנו את תפריטי החברות השונות ואת ההמלצות עליהן, ואל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר שתוכלו.

צורת ההגשה במגשי אירוח

מגשי אירוח חלבי הם צורת ההגשה היפה ביותר והיעילה ביותר. כאשר אתם מזמינים מגש אירוח חלבי אתם מקבלים את המנות מסודרות בצורה מושלמת, מרהיבה ומעוררת תיאבון על מגשי האירוח, וכל מה שאתם צריכים לעשות הוא להוציא את המנות מהארגזים, לפתוח את הניילון השומר עליהן ולסדר על שולחן ההגשה. בסוף האירוע אתם יכולים לקחת את המגשים הריקים והחד-פעמיים ולהשליך אותם ישר לפח האשפה, בלי לשטוף כלים ובלי להחזיר את המגשים לחברת הקייטרינג.

 

בתיאבון ובהצלחה!