צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
מגשי אירוח לאירועים

מגשי אירוח לאירועים

מכירים את ההתרגשות שלפני אירוע חשוב או סתם אירוח של חברים שלא ראיתם המון זמן ואתם רוצים להרשים? מגשי אירוח לאירועים הוא הפתרון המושלם לכל סוג של אירוע, אירוח או סתם ערב עם חברים.

 

מגוון הזדמנויות – פתרון אחד

במהלך חיינו אנו נדרשים להיות סוג של מפיקי אירועים מעת לעת. בין אם זו ישיבה חשובה במקום העבודה, אירוח חברים או משפחה, ימי הולדת לילדים, או סתם ערב הקרנת תמונות מהטיול בדרום אמריקה – כל אירוע כזה מצריך מאיתנות תכנון של מספר לא מבוטל של פרטים. אחד התחומים העיקריים בכל אירוע כזה הוא עניין הכיבוד. האם זו תהיה ארוחה חלבית או בשרית? האם נלך על סלטים וממרחים או קישים ופשטידות? או אולי נסתפק בפירות ועוגות?

קונדיטוריית "נוגטין" נותנת מענה לכל אחד מסוגי הכיבוד שתבחרו על-ידי מגוון מגשי אירוח לאירועים שאנו מציעים לשירותכם.

 

אירוע מוצלח מתחיל בתכנון

כפי שכבר אמרנו עלינו לתכנן את כל האספקטים של האירוע בצורה מדוקדקת – כך נימנע מהפתעות בלתי נעימות ונוכל ליצור אווירה טובה, רגועה וחמה. אז מהו תכנון מוצלח? קודם כל זו רשימה של התחומים השונים אותם נצטרך לארגן:

  • כיבוד – כאמור חשוב להחליט איזה סוג של כיבוד נרצה – כיבוד "כבד" או קליל יותר, בשרי או חלבי, מתוק או מלוח, ולהזמין מגשי אירוח לאירועים מתאימים. חשוב לחשב את כמות הכיבוד לפי כמות האורחים
  • הכנת המקום לאירוח – בין אם אתם מארחים אצלכם בבית או משכירים מקום לצורך האירוע או שמא מארגנים ישיבה חגיגית או הרמת כוסית במקום העבודה – חשוב לתכנן את החלל אליו יגיעו האורחים, כך שישרה אוירה נעימה, עם גישה קלה לכיבוד, מקומות ישיבה וכן מקום להתרועע ולשוחח.
  • עריכת שולחנות הכיבוד – עריכת השולחנות משחקת תפקיד חשוב ביצירת האווירה שאנו רוצים לשוות לאירוע – אם זה בבחירת המפות, המפיות, קישוטים נוספים לשולחן או בבחירת הכלים החד-פעמיים מהמגוון העצום שקיים כיום בשוק. מה שטוב בהזמנת מגשי אירוח הוא שמדובר ב"פינגר פוד" – אוכל שנאכל בעזרת הידיים, ולכן מצריך השקעה מועטה יותר בכלים חד-פעמיים.
  • מוזיקה – חשבו לרגע מה תרצו שהאורחים ירגישו כאר ייכנסו לאירוע או אליכם הביתה לאירוח? המוזיקה שאתם בוחרים יכולה לקבוע את הרגשתם – שמחה, רוגע, ציפייה או תקווה. בהצלחה!

 

מגשי אירוח לאירועים