צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
מיוחדים לחגים

כולנו לוקחים חלק באירועים שונים במהלך החגים: הרמת כוסית במשרד בראש השנה ופסח, ואחר כך אירוח משפחתי לארוחות החג האינסופיות, הדלקת נרות חנוכה בצוותא, מסיבות פורים קטנות או גדולות ועוד. המשותף לכל האירועים הללו הוא המזון. בתרבות המערבית, כל אירוע חייב לכלול כיבוד כלשהו, ובחגים על אחת כמה וכמה. הבעיה היא שאין לאף אחד זמן, כוח או חשק לטרוח על הכנת כיבוד לאירוע מצד אחד, ומצד שני, רוב האוכל הקנוי אינו מספיק טוב, לא בטעם ולא במראה, כדי לתת מענה מכובד.

 

אווירת החג על המגשים

קונדיטוריית נוגטין החליטה להרים את הכפפה ומייצרת עבורכם מגשי אירוח מיוחדים לחגים!

המגשים כוללים מבחר מנות קלאסיות המתאימות לחגים, כמו אזני המן, רולדות דבש ותפוחי עץ, עוגת דבש ואגוזים, פלטת גבינות ולחמי מחמצת, מגש עוגות גבינה איכותיות ועוד, וכן מבחר גדול של מגשי אירוח שניתן להרכיב מהם ארוחה מלאה ומגוונת לכל אירוע, בחגים או לא בחגים.

מגשי האירוח של נוגטין מהודרים ומוכנים להגשה והכיבוד מסודר בצורה מוקפדת ומעוררת תיאבון. הכיבוד מגיע אליכם ארוז בקפידה, וכל מה שנשאר לכם לעשות הוא להגיש, לראות את כולם נהנים, ולזרוק את האריזה לפח בסיום.

אם אתם צריכים להביא קינוח לארוחה משפחתית, להזמין כיבוד להרמת הכוסית במשרד, או לרענן את המנות הקבועות בשבועות, מגשי האירוח לחגים של נוגטין הם הפתרון האידיאלי בשבילכם.