צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
מגשי אירוח לישיבות

מגשי אירוח לישיבות

מגשי אירוח לישיבות | נוגטין

לקטלוג מגשי האירוח שלנו לחצו כאן>>

 

כאשר מדובר על מגשי אירוח לישיבות המטרה היא לשמור על עירנות העובדים ולהכניס קצת טעם בתוך העבודה השגרתית. כאשר המגשים הם מתוצרתה של קונדיטוריה המתמחה בתחום מגשי האירוח, כמו נוגטין, לדוגמה, המבחר יהיה רחב ויכלול גבינות, סלטים, כריכים, מטבלים ועוד.

 

מגשי אירוח לישיבות - מה חשוב לבדוק?

כשרוצים לשמור על עירנות העובדים בישיבה ולהכניס קצת צבע וטעם, רצוי שמגשי אירוח יכילו מגוון של דברים ולא משהו אחד. ישנם מקומות שמזמינים מאפים ובכך "סוגרים את הפינה", אך אלו לא בהכרח ישיגו את המטרה בישיבה. מאפה פשוט לא תמיד עושה את העבודה, ולא תמיד יוצר את החוויה המיטבית והייחודית שאתם רוצים להפיק מהישיבה, שהיא, בניגוד לעבודה השגרתית, צריכה להיות שונה עם איזשהו טוויסט. זוהי הסיבה מדוע כיום מקומות עבודה רבים מזמינים מגשי אירוח לישיבות שלהם. בעידן בו היסח הדעת גדול ויש מפריעים רבים, קשה לתפוס את תשומת לב ועירנות העובדים. כשיש מה לאכול ולהתעסק איתו במהלך הישיבה, כושר הריכוז יהיה גבוה יותר. לכן חשוב לדעת כי לבחירת מגשי האירוח יש משקל רב ויש להתחשב בסוג המאכלים העדיפים על העובדים, שעת הישיבה והאוכל המתאים לשעה זו וכן איזה סגנון אירוח יתאים לישיבה.

 

על מה ולמה מגשי אירוח?

בואו נחזור מעט להתחלה ונבחן את הסיבה העיקרית להזמנת מגשי אירוח ממקום המתמחה בכך. אתם אינכם מזמינים מגשי אירוח רק על מנת לצאת לידי חובה ולסמן V על המטלה מבלי שתיאלצו לבצע אותה בעצמכם. אתם מזמינים מגשי אירוח מכיוון שאתם רוצים להפוך את חווית האכילה של אורחיכם, במקרה זה העובדים, לטובה ככל האפשר. לכן, כאשר מדובר על מגשי אירוח לישיבות בדקו שאתם מזמינים ממקום המתמחה בכך אשר יספק לכם ולעובדים טעמים ייחודיים בפה שישמרו על עירנות במהלך הישיבה. יותר עירנות שווה יותר ריכוז בעשייה והצלחה רבה יותר בעבודה. התקשרו אלינו ונתאים עבורכם את מגשי האירוח לישיבה שלכם.

 

להזמנות: 039342936