צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
בחושות בוטיק

מהו סוד הקסם?

עוגות בחושות אמנם אינן נחשבות לפסגת הקולינריה בקרב אנשי המקצוע, אשר רואים בהן שלא בצדק כשם נרדף למוצר שניתן, לכאורה, להכין בחמש דקות מחומרי הגלם הבסיסיים ביותר וללא הסתייעות במערבל מזון המשוכלל ביותר. עם זאת, הקהל הביתי דווקא מעריץ  אותן ומעניק להן מקום של כבוד, היות והן טעימות, אווריריות וניתן להכינן באינסוף וריאציות שונות החל מעוגות שוקולד צבעוניות עם ציפוי מרשים לימי הולדת או אינגליש קייק קלאסית לאלו שאוהבים לארח ועד לכזו בחושה טראפלס מפנקת ליד הקפה. סוד קסמן של אותן בחושות נעוץ בכך שאף פעם לא נמאס מהן, היות וטעמן משתנה ללא היכר בהתאם לתוספת שהוכנסה לתוכן כמו שמנת, שוקולד, אגוזים או פירות, והשמיים הם הגבול.

 

תוספת חגיגית נפלאה לכל אירוע ואירוע

קונדיטוריית נוגטין מציעה ללקוחותיה מגוון רחב של עוגות בחושות איכותיות ונימוחות בפה, והן מהוות תוספת חגיגית נפלאה לכל אירוע ואירוע. אחת מאלו ששמן הולך לפניהן היא הוינאית חלבית עשירה, עם שמנת מתוקה, אגוזי מלך קלויים ונגיעות שוקולד בלגי.

 

אחת נוספת שזכתה למוניטין נרחב היא הפאדג' שוקולד: שוקולד בלגי איכותי בציפוי גנאש ושקדים פרוסים. עוגות בחושות טעימות נוספות מבית נוגטין הן השקדים עם פצפוצי שוקולד בלגי, תפוזים עשירה עם שמנת מתוקה וקוקוס, פאדג' שוקולד בלגי בעיטורי חלבה ועוד מגוון רחב של עוגות בחושות בטעמים ייחודיים ומפתיעים