צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
עוגות שמרים

לקונדיטוריית עוגות השמרים >>

 

עוגות שמרים בניחוח חמים, מזמין ומשכר

אין כמו להריח את ניחוחות האפייה של עוגות שמרים המתפשטים בכל רחבי הבית ומפיצים ניחוח חמים מזמין ומשכר. בעבר נהגו כל עקרות הבית לאפות לקראת השבת "כדי שיהיה משהו טעים לצד הקפה של שבת בבוקר", מאפים במגוון טעמים שונים החל מהשוקולד האולטימטיבית, דרך קראנץ' השוקולד, וכלה בעוגת השושנים, שטרודל תפוחי העץ או קינמון ואגוזים. כיום, על אף הריח המעביר בנו רטט של זכרונות נוסטלגיים מתוקים ועל אף טעמן המופלא הנימוח בפה, רבים חוששים לעבוד עם שמרים, היות וההצלחה מובטחת רק אם משתמשים במתכון טוב, חומרי גלם טריים ומינונים מדוייקים, תוך היצמדות אל כל ההוראות, זאת ללא דילוג על שום שלב במהלך ההכנה.

 

טעם מופלא אם לכבוד השבת או סתם כי בא להתפנק...

הכנת הבצק לעוגות שמרים דורשת זמן, סבלנות ושלבים רבים, כשבמבחן התוצאה עלולות לא פעם להתקבל תוצאות מאכזבות במרקם דחוס וטעם סתמי על אף המאמץ הרב שהושקע. הסיבות לכך עשויות להיות רבות, החל משימוש בשמרים בלתי טריים או הוספת מלח בשלב ההתפחה הראשונית וכלה בלישה בלתי מספקת או התפחה חלקית. החלופה האולטימטיבית היא הזמנת עוגות שמרים משובחות בקונדיטורית בוטיק. קונדיטורית נוגטין מציעה מבחר אפשרויות מאכלים בטעם מופלא אם לקראת שבת או סתם כדי להתפנק. בנוגטין ניתן למנות את הקראנץ שוקולד הקלאסית מבצק שמרים איכותי ובמילוי שוקולד עשיר, מאפה  שמרים בטעם ווניל במילוי שוקולד מריר, לבן וחלב,  פרסבורגר במילוי פרג משובח ועוד.

 

קיימים סוגים רבים של מאפים, אולם עוגת שמרים היא אחת האהובות ביותר. לא משנה אם תבחרו במילוי קלאסי של שוקולד או במילויים נועזים יותר כמו פרג, גבינה או כל דבר יצירתי אחר, זה יהיה פשוט מושלם. הצוות המקצועי של נוגטין מסביר לכם למה כדאי שתקנו אותה.

 

איזה ריח מופלא

נכנסתם הביתם והריח היכה בכם בלי רחמים. רגע אחד המעיים מתכווצות בציפייה וברגע הבא מתחיל להצטבר ריר בחלל הפה. אין ספק, בתנור יש עוגת שמרים ואתם מוכרחים לקחת ביס. אתם לא יכולים לעצור את עצמכם מלהתקרב במהירות למטבח, מבט רעב בעיניים וסכין ביד.

 

מה הכוונה חלום?

קאט. עיצרו הכל. אם נכנסתם הביתה ויש ריח של עוגת שמרים, אבל אתם לא הכנתם אחת כזו, כנראה שהכל היה חלום. אם אתם רוצים לשחזר את החלום תוכלו לבחור מתכון לזו, לעקוב אחרי ההוראות ולהכין אותה במטבח הביתי.

 

זה קצת מסובך להכין 

אתם עדיין כאן, כך שכנראה אתם מודעים לכך שהכנת עוגת שמרים יכולה להיות עניין קצת מסובך. כדי להכין אותה יש צורך בחומרי גלם טריים, מינונים מדויקים והיצמדות לכללים, תנאים שלא כל אחד יכול לעמוד בהם במטבחו הביתי. אז אם אתם חוששים מהכנה ביתית, תוכלו לרכוש כזו בקונדיטוריה.

 

למה עדיף לקנות ולא להכין בעצמכם?

הכנת בצק שמרים לוקחת זמן, ובסופו של דבר התוצאות עלולות להיות מאכזבות. לא חסרות טעויות שאתם עלולים לעשות במהלך ההכנה- שמרים לא טריים, הוספת מלח בשלב ההתפחה הראשוני, לישה לא מספקת או התפחה חלקית – כל אלה עלולים לגרום לכך שעוגת השמרים שתכינו תהיה פשוט יבשה וחסרת מעוף.

 

מגוון רחב 

במקום להסתבך עם בצק שמרים ותקלות לא רצויות, אתם יכולים לפנות לקונדיטוריה של נוגטין ולרכוש פינוקים. תוכלו לבחור אחת מבין שלל עוגות השמרים הפריכות והטעימות: קראנץ שוקולד, פרסבורגר פרג, שמרים קינמון ואגוזים, שמרים תפוחי עץ, שמרים וניל בשילוב שלושה שוקולדים ושמרים גבינה עם דובדבנים. בנוסף, תוכלו לבחור במגש שיכלול מיקס פרוסות עוגה ממספר סוגים.