צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

בסל הקניות יש 0 מוצרים

סה”כ: 0.00 ₪
כולל מע"מ

המשך הזמנה
סלטים, ירקות ופירות

מגשי פירות, סלטים וירקות הם כיבוד מקורי מצד אחד, צבעוני ויפה מצד שני, ובריא מצד שלישי, וכולם שמחים לאכול מהם ללא נקיפות מצפון. שאלת הכיבוד באירועים, עסקיים או פרטיים, היא תמיד קריטית, והגשת פירות, סלטים וירקות מאפשרת לגוון ולהפתיע, תוך שמירה על סולידיות ויוקרה.

מכיוון שאנו אוכלים קודם כל עם העיניים, על הכיבוד להיראות טוב לפני שהוא טעים, ואין מראה יפה, חגיגי ומעורר תיאבון כמו מגשים עליזים ומכובדים של אוכל שהוא לא רק טעים אלא גם צבעוני, יפה, ולא פחות חשוב מכך – טרי ובריא. מגוון הצבעים והגוונים של הפירות והירקות מאפשר לעצב אותם דרכים שונות, ממש כמו יצירת אמנות, וליצור מראה שובה עין ומעורר תיאבון.

 

מבחר מגשי סלטים ופירות לכל אירוע

פירות טריים, חתוכים בצורה יפה ומסודרים על מגש, הם תאווה לעין ולחיך, ומשדרגים את הכיבוד בכל אירוע, בין אם מדובר על מסיבת אירוסין למשפחה הקרובה, כנס עסקי גדול או השקת מוצר כזה או אחר. את צורת הסידור וההגשה ניתן להתאים לאופי האירוע, ואפשר גם לבחור את הפירות הרצויים.

סלטים מירקות טריים בשילובים שונים, כמו סלט ניסואז וסלטים קלאסיים אחרים, לצד סלטים מורכבים יותר כמו סלט קינואה עם סלק או בטטה, מגש אנטיפסטי ועוד, יכולים להוות לא רק כיבוד קל אלא גם חלק מארוחה מלאה ובריאה, ומובטח כי הם יעוררו תיאבון אצל כל אחד ואחת.

בכל אירוע ואירוח אתם זקוקים לכיבוד. אם מדובר באירוח מורכב בביתכם, מגשי פירות, סלטים וירקות ישדרגו את האירוח ויעוררו התפעלות בקרב האורחים, ואם מדובר באירוע רב משתתפים, מגשי הכיבוד יוסיפו נופך מקורי וצבעוני לאירוע. בכל מקרה אתם מרוויחים.

בתיאבון!